Zábava a poznávání
s angličtinou

Pojeďte s námi studovat angličtinu
do Wellingtonu nebo Aucklandu!
Poznáte kouzelná místa, nové lidi
a zdokonalíte se v angličtině!

Více informací

Kurzy angličtiny
pro všechny

Nabízíme širokou škálu kurzů dle Vašich přání a zaměření.
Ať už máte zájem o business angličtinu, konverzaci, obecnou
angličtinu, akademickou angličtinu, angličtinu prostřednictvím
divadla, kurz výslovnosti, nebo hledáte programy pro děti,
máme pro Vás ten správný kurz!

Více informací

Oslovte partnery
dokonalou angličtinou

Zdokonalte své prezentační dovednosi a zmírněte přízvuk pomocí specializovaných kurzů Lingua Connect. Procvičujte konverzaci v angličtině s kvalifikovanými rodilými mluvčími a pozvedněte svou angličtinu na profesionální úroveň.

Více informací

Vítejte na stránkách společnosti Lingua-Connect!

Anglický jazyk je nepostradatelnou součástí profesního, akademického i soukromého života. Náš tým zkušených lektorů je zde proto, aby Vám pomohl zlepšit Vaše komunikační dovednosti pro účely kariérního postupu, profesního rozvoje, cestování, studia nebo jen tak pro zábavu! Máme kurzy pro všechny věkové kategorie, úrovně i profese – manažery, studenty, děti, učitele a ostatní zájemce.

zobrazit více

Jsme si vědomi, že každý ze zájemců výuky anglického jazyka preferuje jiný způsob výuky, jiné tempo nebo má vlastní, soukromé potřeby, proto svoje kurzy dokážeme přizpůsobit přesným požadavkům jednotlivých klientů. Od výuky malých skupin dětí na základních školách, přes specializované kurzy pro firmy, kde se zaměstnanci zdokonalují v konverzačních schopnostech v anglickém jazyce pro svůj konkrétní obor, až po přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky (FCE, CAE, IELTS, TOEIC a další.). Rádi Vám pomůžeme i se zdokonalením již získaných zkušeností v cizím jazyce, pomůžeme Vám redukovat přízvuk, zdokonalíme Vás v obecné i oborové konverzaci v anglickém jazyce.

Specializujeme se převážně na firemní kurzy v oblastech obecné angličtiny, business angličtiny, Accent Reduction a specializované kurzy pro specializované obory. Pro děti nabzíme výuku formou kurzů na základních školách, kde pracujeme s malými skupinkami dětí, tak aby byl zajištěn osodní přístup ke každému žákovi. Mimo tyto tradiční výukové a konverzační kurzy nabízíme i speciální zahraniční jazykové pobyty v lákavých lokalitách jako je Nový Zéland.

Všechny jazykové kurzy vytvoříme přesně na základě Vašich potřeb, připravíme plán výuky pro Váš obor a pomůžeme Vám zdokonalit Vaše jazykové schopnosti zajímavou a lákavou formou, tak, aby se pro Vás lekce angličtiny nestaly povinností, ale zábavou s požadovaným zdokonalením Vašich znalostí.

Naprostou samozřejmostí je přizpůsobení časového plánu Vašim potřebám, výuka ve Vám známém prostředí Vaší firmy a přizpůsobení lekcí podle potřeb všech studentů.

Neváhejte kontaktovat naše lektory a společně najdeme nejlepší cestu k dokonalé angličtině právě pro Vás!


Více o škole Lingua-ConnectskrýtDoporučujeme tyto kurzy

Angličtina na Zélandu

Pošlete své děti na Nový Zéland,
kde si zdokonalí angličtinu.