O společnosti Lingua Connect

Jmenuji se Hamish Weir a jsem zakladatelem a manažerem společnosti Lingua Connect. Výuce, tréninku učitelů, tvoření vzdělávacích programů a akademickému managementu se věnuji více jak 10 let. Své zkušenosti a vědomosti využívám k tvorbě kurzů odpovídajících individuálním potřebám každého studenta.

Znalost anglického jazyka je nepostradatelná, pokud chcete uspět ve své profesi, obohatit svůj život prostřednictvím cestování nebo úspěšně absolvovat vysokou školu. V Lingua Connect jsme si vědomi,  že se lidé uči jazyk z různých důvodů a odlišnými způsoby. Právě proto nabízíme kurzy, které jsou sestaveny na základě specifický potřeb a preferencí našich klientů.

V nabídce naleznete kurzy pro všechny typy a věkové kategorie studentů angličtiny. Naší specializací jsou odpolední kurzy angličtiny pro děti, které zajišťujeme pro základní školy, kurzy business angličtiny, redukce přízvuku, obecné angličtiny a připravíme Vás na jazykové zkoušky (FCE, CAE, IELTS, TOEIC etc.). Rovněž organizujeme studijní pobyty Novém Zélandu.    

Rádi připravíme nabídku na míru i Vám. Neváhejte se na nás obrátit.

Kurzy na míru

zobrazit více

 

Ještě před započetím kurzu s klientem vypracujeme analýzu potřeb, jež nám umožní vyvinout kurz zaměřující se přímo na jeho jazykové cíle.

skrýt

 

Rozmanitost

zobrazit více

 

V Lingua Connect víme, že lidé mají různé důvody k tomu, proč chtějí zlepšit svou úroveň anglického jazyka. Proto svým klientům nabízíme několik kurzů od Business English pro účely pracovní, Academic English pro účely studijní, až po specializované kurzy zaměřené na snižování přízvuku (Accent Reduction) a nebo kurzy profesionálního psaní (Professional Writing).

skrýt

 

Kvalifikovaní a zkušení lektoři

zobrazit více

 

Všichni lektoři Lingua Connect jsou držiteli ESL kvalifikace (mezinárodního certifikátu pro výuku angličtiny) a mají bohaté zkušenosti s výukou. Zároveň podporujeme kreativitu a entuziasmus lektorů pro anglický jazyk a jeho výuku.

skrýt

 

Komunikace

zobrazit více

 

Našim záměrem je hledání nových a inovativních postupů, které by ještě více zkvalitnily zážitek našich klientů z výukového procesu. Prostřednictvím zpětné vazby, analýzy potřeb a pravidelného testování mohou naši klienti jednodušeji sledovat své pokroky a zároveň nám pomoci naplnit naše společné cíle v oblasti výuky jazyka.

skrýt

 

Programové cíle Lingua Connect

zobrazit více

 

V Lingua Connect se Vaše cíle stávají našimi. Základem pro společný úspěch je klientova jasná představa, čeho chce studiem jazyka dosáhnout. Záměrem Lingua Connect je vytvořit kurz na míru těchto představ.

skrýt

 

Reference

zobrazit více

 

Martin Bednař   - I have been working with Hamish extensively on a very specific request. I am a professional speaker, I often speak English, and I am not a native speaker. Hamish made an assessment, identified my development area and we have been working on that with great success. I appreciate Hamish's experience in instruction, expert knowledge and know-how as well as his passion for teaching and friendly approach to clients.

Marketa S. - At Lingua Connect I greatly improved my English. It was pretty hard for me to have a fluent conversation at the beginning, but after some lessons it was getting better and better. Hamish is a real professional, he is always very well prepared for every single lesson. Learning English with him is both helpful and entertaining.

skrýt