Akademická angličtina / Příprava na zkoušky

Kurzy akademické angličtiny jsou dobrou volbou pro ty, kdo se chtějí připravit na mezinárodně uznávané zkoušky nebo studium na českých i zahraničních vysokých školách. Nabízíme kurzy zahrnující poslech, mluvení, čtení odborných textů, jazykové povědomí, rozšíření slovní zásoby, kritické myšlení a strategie úspěšného zvládnutí jazykových testů. Pomáháme studentům s Cambridgskými zkouškami (KET, PET, FCE, CAE a CPE), IELTS, TOEIC a TOEFL.

Cambridge

Lingua Connect nabízí různé možnosti pro všechny zvažující přípravu na zkoušky Cambridge. Pokud potřebujete Cambridgský certifikát pro studium nebo práci v České republice i v zahraničí, potom jsou Vám k dispozici kurzy zaměřené na přípravu ke zkouškám KET, PET, FCE, CAE a CPE. Využít můžete individuálních hodin nebo se můžete zúčastnit skupinových lekcí. Zaměřujeme se na zlepšení poslechu, mluvení, porozumění textu a psaní. Poskytujeme dostatečné množství zkušebních testů v podmínkách simulující opravdové testové prostředí.

IELTS

Zkouška IELTS je jednou z nejvíce mezinárodně uznávaných zkoušek z angličtiny na světě. Náš zkušený tým lektorů Vám poskytne přípravu potřebnou k dosažení úspěšného složení této náročné zkoušky. Využít můžete individuálních hodin nebo skupinových lekcí. Zaměřujeme se na zlepšení poslechu, mluvení, porozumění textu a psaní. Poskytujeme dostatečné množství zkušebních testů v podmínkách simulujících opravdové testové prostředí.

Cambridge First Certificate English (FCE)
Den pondělí a středa
Čas 7:30-9:00
Délka kurzu 6/10/2014 – 18/02/2015
Počet lekcí 37
Počet studentů 4-8
Cena Celý kurz 7700 Kč
1 lekce 300 Kč

Nezávazně přihlásit


TOEIC / TOEFL

Pokud plánujete studium na univerzitě v USA nebo zvažujete pracovní možnosti v USA, můžete být požádáni o doložení potvrzení Vašich jazykových schopností certifikátem ze zkoušky TOEIC /TOEFL. V Lingua Connect můžete využít individuálních hodin nebo skupinových lekcí. Zaměřujeme se na zlepšení poslechu, mluvení, porozumění textu a psaní. Poskytujeme dostatečné množství zkušebních testů v podmínkách simulující opravdové testové prostředí.

Příprava na zkoušky s Lingua Connect:

Akademické psaní (středně pokročilý B2 až velmi pokročilý C2)

Kurz je vhodný především pro studenty využívající anglický jazyk pro studijní účely. Tento kurz je také vhodný pro ty, kdo se připravují na zkoušky jako je IELTS, Cambridge nebo TOEIC a chtěli by se zaměřit na akademické psaní.

Akademické psaní s Lingua Connect:

 

Zpět do kurzů