Firemní kurzy

Co nabízíme...

Angličtina ve Vaší kanceláři – Nemáte během dne čas někam dojíždět, ale rádi byste se zdokonalili v angličtině? Pošleme jednoho z našich kvalifikovaných a zkušených lektorů přímo za Vámi.

Individuální nebo skupinové kurzy – Pokud potřebujete intenzivní výuku angličtiny s rodilým mluvčím, naše kurzy 1 na 1 jsou pro Vás to pravé. Preferujete-li více interaktivní a komunikativnější hodiny, můžete také vyzkoušet skupinové lekce s max. počtem 6 studentů ve skupině.

Jazykový audit – Neznáte svou úroveň angličtiny? Žádný problém. Uskutečníme u vás komplexní jazykový audit, abychom přesně určili, kde se Vaše angličtina nachází. Na zákaldě této analýzy si tedy můžete být nejen jisti vhodností úrovně materiálů, ale také tempem, kterým se budete posouvat k Vašemu cíli.

Analýza potřeb – Chápeme, že společnosti a jednotlivci se od sebe odlišují. Věnujeme Vám dostatek času, abychom společně zjsitili, jaké jsou Vaše výukové cíle a jakým způsobem mohou být naše kurzy pro Vaši společnost přínosné.

Nabízené kurzy

Obecná angličtina

Ať už se jen chystáte oživit si dosavadní znalosti nebo se angličtinu začínáte učit, tento kurz Vám umožní používat angličtinu v různorodých situacích.