Novinky od Lingua Connect

obrázek

Lekce angličtiny zdarma!

Date: 25.03. 2015

Angličtina + káva

zobrazit více

Přijďte do Lingua Connect na lekci angličtiny ZDARMA! Každý pondělí pod vedením rodilého mluvčího, 17.30 - 18.30.


(Max.počet návštěv 2)


skrýt


obrázek

February New Zealand Trip

Date: 11.11. 2014

Counting down to NZ 2015!

zobrazit více

In February 2015, Lingua Connect will take its third (and biggest!) group to New Zealand. Students will spend 3 weeks improving their English at one the country’s best language schools (NZLC). As well as developing their language skills, our intrepid travellers will also visit some famous New Zealand destinations – Rotorua, Taupo and the Bay of Islands.


 


More updates coming soon!!


skrýt


obrázek

Nové prostory Lingua Connect!

Date: 26.08. 2014

Přestěhovali jsme se do nových prostor v centru Prahy!

zobrazit více

Přestěhovali jsme se do nových prostor, které se nacházejí ve výborně dostupné lokalitě Prahy 1 v ulici Spálená, jen kousek od metra Národní třída a tramvajové zastávky Lazarská. 


Sledujte naše webové a facebookové stránky pro více informací ohledně nově se otevírajících skupinových a individuálních kurzů. Začínáme již od září 2014!!!


skrýt


obrázek

Studijní pobyt na Novém Zélandu

Date: 20.10. 2013

Nezapomenutelná cesta dětí na Nový Zéland

zobrazit více

V květnu 2013 vycestovala skupina 9 dětí ze ZŠ nám. Curieových z Prahy 1 do Aucklandu na Novém Zélandu. Děti se tři týdny intenzivně vzdělávaly v jazykové škole New Zealand Language Centres. Během svého pobytu si nejen zdokonalily svou angličtinu, ale potkaly také spoustu nových přátel, navštívily krásná místa, zažily atmosféru rugbyového utkání All Blacks – France a z cest si přinesly nezapomenutelné zážitky. Průběh celého pobytu děti zaznamenaly na svém cestovatelském blogu,  na který se můžete podívat na stránkách http://blog.travelpod.com/travel-blog/curietour/1/tpod.html . 


obrázek
obrázek
obrázek

skrýt